FAQ

Kdy Vám stromeček přivezeme a jak budete o termínu informováni?

Stromky dovezeme ve dnech 17. - 20. 12. a o termínu budete s předstihem informování zaslanou SMS na telefonní číslo, které uvedete při rezervaci. Stejným způsobem proběhne i odvoz stromečku. Odvoz probíhá ve dnech 2. - 5.1.

Jak dlouho může být stromek umístěn v místnosti?

Doba umístění stromku ve vytápěném prostoru by neměla přesáhnout 10 dní.

Můžeme nám stromek přivézt dříve?

Bohužel ne. Závoz děláme krátce před vánoci především proto, aby stromek "přežil". Jeho pobyt v teplejším prostředí bytu by měl trvat právě těch 10 dní.

Jak stromek ozdobit abyste mu co nejméně uškodili?

Při zdobení stromku je třeba postupovat velmi šetrně aby nedošlo k jeho poškození. Zejména je důležité zabránit poškození špičky stromečku. Proto není možné umisťovat na stromek klasické skleněné nebo kovové špičky, které se nasazují přímo na vršek stromku. Vhodné jsou především ozdoby z přírodních materiálů jako např. látka, sláma apod.

Jak se má stromek často zalévat?

Stromek je třeba zalévat každý 3. den. Důležité je, aby stromek nestál ve vodě, ale zároveň také nevyschl. Doporučené je také rosení větviček stromku vodou. Dva dny před termínem vrácení stromku již prosíme stromek nezalévejte.

Stromek někdy "nelze" rezervovat

Pokud se při kliknutí na tlačítko "Rezervovat" u aktuálního stromku místo zobrazení formuláře pouze změní nápis na Rezervuje se, znamená to, že Vás v rezervaci někdo předběhl. Je třeba buď počkat, zda rezervaci nezruší nebo si zvolit stromek jiný.